Wczytuję dane...

Uchwyt do puzonu
- pozwala na utrzymanie ciężaru instrumentu w wygodny, indywidualny sposób
- łatwy do założenia
- regulowany do 18 pozycji
- pasuje do większości puzonów

Innowacyjny uchwyt do puzonu firmy Neotech utrzymuje ciężar tego instrumentu, a jednocześnie pilnuje właściwej pozycji do grania. Został zaprojektowany tak, aby można było go dopasować do instrumentu oraz do dłoni grającego. Oraz aby dostarczyć Państwu najwyższego komfortu, równowagi i oparcia podczas gry.

Uchwyt wyposażony jest w zamykane tuleje w trzech średnicach oraz kilka podkładek. Będzie zatem pasował do każdego rodzaju i rozmiaru puzonu. Tworzy on niezawodną platformę, której można się uchwycić. Po wybraniu zamykanej tulei o właściwym rozmiarze oraz jej przymocowaniu, uchwyt można już łatwo doczepić. Można go przesuwać w przód lub w tył, a także ustawić pod nieznacznym kątem, w celu uzyskania najlepszej pozycji do grania, tzn. dającej optymalne oparcie i balans dla instrumentu. W skład uchwytu wchodzi miękki pasek z neoprenu, który zapina się wygodnie i mocno na grzbiecie dłoni. Daje on pełen zakres ruchów i pozwala na komfortowy, a jednocześnie silny chwyt instrumentu. Sam uchwyt możemy łatwo odczepić w celu przechowania i transportu instrumentu, natomiast zamykaną tuleję można na nim pozostawić.

Muzycy w każdym wieku oraz osoby z małymi dłońmi mogą teraz trzymać puzon bez niepotrzebnego obciążenia dla swoich dłoni i palców. Mogą zatem uchronić się od możliwego przewlekłego urazu i skoncentrować się bardziej na swojej technice i muzykowaniu, niż na wysiłku związanym z utrzymaniem instrumentu.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...