Wczytuję dane...

Klarnety

Wśród wielu instrumentów muzycznych, wykorzystywanych w orkiestrach symfonicznych, charakterystycznym dźwiękiem wyróżniają się klarnety. Klarnety to dęte instrumenty drewniane, które są zaliczane do grupy aerofonów piszczałkowych, w których dźwięk powstaje poprzez doprowadzenie do drgań niewielkiego kawałka trzciny umieszczonego na ustniku.

Asortyment produktów naszej firmy obejmuje szeroki wybór instrumentów muzycznych online, takich jak klarnety B, A i klarnety basowe, a także altowe, kontraltowe, czy kontrabasowe. Dla miłośników tej grupy instrumentów, proponujemy także rożki basetowe w stroju F, popularne szczególnie w XVIII wieku.

Większość oferowanych przez naszą firmę klarnetów wykonana jest z wytrzymałego i niezwykle estetycznego drewna hebanowego, w których mechanika zwykle jest posrebrzana. Tak dobrane materiały gwarantują nie tylko piękny wygląd, ale także odpowiednią wytrzymałość.

Zadbaliśmy również o to, aby oferowane przez nas klarnety muzyczne wyróżniały się wyjątkowym brzmieniem, jak również swobodą gry.

Sortuj według: Wyświetl po produktów