Wczytuję dane...

Futerały - akcesoria

Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych klientów, dlatego proponujemy elementy wyposażenia dodatkowego do pokrowców na saksofony czy puzony. Akcesoria do futerałów na instrumenty muzyczne pozwalają zwiększyć ich funkcjonalność, ale wpływają też pozytywnie na bezpieczeństwo podczas przechowywania kosztownego sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Sonore!

Jakie akcesoria do futerałów na instrumenty muzyczne warto kupić?

Jednym ze sporych problemów związanych z pozostawianiem rozmaitych instrumentów muzycznych w futerałach jest ryzyko ich kradzieży. Aby jej zapobiec, warto nabyć akcesoria takie jak kłódka szyfrowa. Pozwala ona na przypięcie pokrowca do solidnego obiektu, co stanowi skuteczne zabezpieczenie.

Należy pomyśleć też o wygodzie podczas podróżowania z puzonem, saksofonem bądź klarnetem. Zalecamy zakup dodatkowego wyposażenia do pokrowców na takie przyrządy – paska na ramię oraz poduszki zwiększającej jego miękkość. W przypadku większych i cięższych sprzętów odpowiednie będą natomiast specjalne szelki. Zapraszamy do ich zamawiania w naszym sklepie!

Sortuj według: Wyświetl po produktów