Wczytuję dane...

Płyty CD i DVD

W naszym profesjonalnym sklepie muzycznym znajdziesz również szeroki wybór materiałów szkoleniowych, takich jak m.in. płyty CD i DVD, dzięki którym w łatwy i prosty sposób poprawisz swoje umiejętności gry na wielu instrumentach. Oferujemy najlepsze nowości wydawnicze – również iDVD – które stanowią doskonałą bazę edukacyjną, zarówno dla doświadczonych muzyków, jak i tych początkujących. Już teraz sprawdź cały asortyment i wybierz coś dla siebie!

Profesjonalne lekcje od najlepszych

Prezentujemy starannie wyselekcjonowane propozycje dla wszystkich entuzjastów gry na instrumentach dętych. Oferowane w naszym sklepie płyty muzyczne DVD oraz CD kiedyś stanowiły nowość, dziś natomiast są jednym z podstawowych źródeł czerpania wiedzy od najlepszych. Bez względu na poziom doświadczenia oraz indywidualne preferencje, warto korzystać z tego typu materiałów, aby rozwinąć swój warsztat oraz umiejętności. Prezentowane wydawnictwa będą doskonałą formą nauki gry na instrumentach takich jak np.:

  • klarnet,
  • saksofon,
  • trąbka, 
  • i wiele innych.

Co prawda możesz spróbować samodzielnie nagrywać i tworzyć filmy np. za pomocą iDVD, niemniej tylko profesjonalnie przygotowane materiały mają prawdziwe walory edukacyjne. Są podstawowym sposobem nauki muzycznej na własną rękę. Dzięki temu każda płyta CD w naszym sklepie stanowi unikatową wartość, którą możesz wykorzystać w zaciszu swojego domu. Zgłębisz tajniki wiedzy od takich autorytetów, jak np. Henri Selmer czy Jakub Bokun.

Dlaczego my?

Jesteśmy profesjonalnym sklepem z instrumentami, zaś oprócz tego oferujemy również akcesoria edukacyjne, jak np. płyty CD. Staramy się prezentować nowości muzyczne na DVD, które będą spełniały wymogi każdego twórcy, niezależnie od stadium zaawansowania. Zwracamy uwagę na wysoki poziom materiałów szkoleniowych, dlatego też kompakty produkowane metodą iDVD nie znajdują się na naszym wyposażeniuJuż teraz sprawdź cały asortyment i znajdź coś dla siebie – nie zwlekaj! W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Sortuj według: Wyświetl po produktów