Wczytuję dane...

Eufonium

Asortyment naszego sklepu internetowego to również nietypowe instrumenty dęte blaszane. Jednym z nich jest niewątpliwie eufonium. Budową przypomina on puzon, od którego różni się m.in. rozmiarem rury. Tego typu tubę tenorową można zakupić w Sonore w atrakcyjnej cenie – zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi obecnie modelami!

Czym kierować się przy zakupie eufonium?

Jednym z najpopularniejszych typów eufonium jest instrument w skali B. Dźwięk jest w tym wypadku wyższy o oktawę od tego, który można uzyskać z użyciem podstawowej trąbki. Atutem jest przystępna cena oraz stosunkowo łatwa obsługa – mimo dość sporych rozmiarów tuby tenorowej. Jest ona również dostępna w wersji barytonowej. Charakterystyka brzmienia to główna cecha, którą należy brać pod uwagę przy zakupie opisywanego przyrządu.

Oprócz tego warto sprawdzić, z jakich materiałów zostało wykonane eufonium. Cena znacząco różni się w przypadku modeli posrebrzanych i lakierowanych. Zachęcamy do zamawiania opisywanego instrumentu dętego blaszanego w naszym sklepie internetowym!

Atrakcyjna oferta eufonium w sklepie muzycznym Sonore!

Eufonium – jest to instrument dęty blaszany o niskiej skali dźwięków. Brzmieniowo, najczęściej porównywany jest do puzonu, z którym ma zdecydowanie najwięcej wspólnego. W Polsce eufonium nie jest zbyt popularne, jednak ci, którzy na nim grają, niezwykle chwalą sobie jego możliwości. My też, jako sklep muzyczny staramy się spopularyzować ten instrument. Dlatego zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu muzycznego Sonore dotyczącą eufonium. Zapewniamy, że dokładne „przyjrzenie się” temu instrumentowi sprawi, że bez wątpienia zainteresuje Państwa jego kupno.

Sortuj według: Wyświetl po produktów