Wczytuję dane...

Prezentujemy profesjonalny pasek do eufonium renomowanej marki Neotech, który charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami w zakresie komfortu użytkowania. Zwężane końce oraz antypoślizgowa powłoka sprawiają, że swoboda gry na instrumencie jest o wiele większa. Pozwala to uniknąć nieprzewidzianych ruchów oraz utrzymać go w jednym miejscu. Stabilność i pewność to główne cechy, dzięki którym coraz więcej użytkowników decyduje się na to rozwiązanie. Oprócz tego tzw. szybkozłączki umożliwiają błyskawiczny montaż, bez konieczności mozolnego łączenia końców.

Oferowany pasek do eufonium pasuje również do wielu innych instrumentów, jak np. tub czy też barytonów. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ceni wygodę gry. Warto zwrócić uwagę, że prezentowany pas można bez problemu zaczepić zarówno do obrączek, jak i wokół danego instrumentu. Szerokie możliwości zastosowania sprawiają, że to uniwersalne uzupełnienie dla wszystkich muzyków. Już teraz zapraszamy do zakupu! W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt.

Pas do instrumentów dętych blaszanych

- ochraniacz o zwężanych końcach, wykonany z neoprenu, z powłoką antypoślizgową. Otula ramię grającego.
- dzięki konektorom Neo-Loop łatwo zakłada się na większość tub, barytonów oraz eufoniów
- można go zaczepić o obrączki do paska lub owinąć wokół rury instrumentu

Pas firmy Neotech pasuje do wielu instrumentów blaszanych, oferując dodatkowy komfort gry. Konektory Neo-Loop można przyczepić do obrączek na pasek lub zawinąć wokół rury. Dłuższa pętla na dolnym końcu przeznaczona jest do instrumentów o grubszych rurach. Wystarczy tylko zaczepić szybkozłącza o pasek i gotowe! Powierzchnia antypoślizgowa na tylnej części ochraniacza pomaga bezpiecznie utrzymać go w jednym miejscu na ramieniu. Pas uwalnia od nacisku nasze wargi, gdyż nie ma już potrzeby używać ich jako punktu utrzymana balansu. Jeśli chcieliby Państwo posiadać „dodatkową rękę” podczas grania, ten pas może ją zastąpić!
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...