Wczytuję dane...

Jeśli poszukujesz instrumentu dętego, który zapewni ciepłe i miękkie, brzmienie – mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie. Prezentowany Kornet B Adams CN1 to rewelacyjny wybór dla każdego, komu zależy na uzyskaniu czystego, „dużego i okrągłego” dźwięku, nadającego kompozycji wyjątkowego charakteru. Produkty tej marki, ze względu na solidność i pieczołowitość wykonania, cieszą się dużą popularnością wśród profesjonalistów. Chętnie sięgają po nie zarówno soliści grający muzykę klasyczną, jak i członkowie orkiestr dętych. Jeśli oczekujesz najwyższej jakości – gwarantujemy, że ten model spełni Twoje największe oczekiwania.

Cechy charakterystyczne kornetu B Adams CN1

Nie byłoby to możliwe, gdyby nie pietyzm producenta tego – bez wątpienia – arcydzieła. Prezentowany kornet charakteryzuje się dużym otworem (12 mm), tłokami o krótkim skoku, działającymi niesamowicie płynnie, co znakomicie przekłada się na wrażenia z gry na instrumencie. To, i szereg innych zastosowanych rozwiązań, sprawiło, że dźwięk wydobywający się z niego jest zachwycający we wszystkich rejestrach i zakresach dynamiki. Gracja, z jaką przechodzi pomiędzy niskimi i wysokimi oraz cichymi i głośnymi brzmieniami, na pewno zostanie doceniona przez każdego, kto zdecyduje się na ten produkt.

Dzwon proponowanego kornetu wykonano z 1 kawałka ręcznie kutej blachy (do wyboru także w kolorze złota). Możesz również wybrać grubość ścianek – 0,50 mm lub 0,55 mm. Ponadto oferujemy ten model w dwóch różnych wykończeniach – albo pokryty lakierem bezbarwnym, albo posrebrzany, co nadaje mu absolutnie wyjątkowego charakteru.

Kornet B Adams CN1 – dla kogo?

Prezentowany instrument stanowi doskonały wybór zarówno dla solistów grających w stylu klasycznym, jak i członków orkiestry dętej. Jednak, jak każdy kornet, służy także do tworzenia linii melodyjnej. Rewelacyjnie więc sprawdzi się w rękach wprawnego muzyka jazzowego, który wydobędzie w dźwiękach muzyki wszelkie jego atuty.

Zachęcamy już teraz do składania zamówień. W razie zaś pytań dotyczących produktu – zapraszamy do kontaktu z obsługą. Chętnie opowiemy Ci więcej o tym wyjątkowym instrumencie.

Prezentowana cena dotyczy wersji podstawowej.

Zdjęcie przedstawia wersję:
- gold brass, posrebrzany

 • Materiał:: 

  Yellow brass

 • Czara głosowa:: 

  12.60 cm

 • Menzura:: 

  12.00 mm

 • Tłoki:: 

  stal nierdzewna

 • Wykończenie:: 

  Silver plated

 • Grubość ścianek:: 

  0.50 mm