Wczytuję dane...

Na rynku dostępne jest wiele rodzajów dętych instrumentów, a jednym z nich jest popularna i znana nawet wśród laików trąbka. Często sięgają po nią zarówno doświadczeni muzycy, jak i amatorzy, dopiero rozpoczynający swoją przygodę z grą. W naszej ofercie można znaleźć starannie wykonane modele, z których wydobędziesz zachwycające dźwięki. Warto pamiętać o tym, że trąbka to instrument dęty. Jej istotą jest więc odpowiednia dobrana rura i wciskanie wentyli w czasie gry na niej, dzięki czemu szybko uzyskasz doskonałe brzmienie.

Solidne wykończenie w trąbkach

W naszej ofercie znajdują się świetnie wykonane produkty, na przykład model B Adams A10 Selected silver plated. W tym wydaniu czara głosowa wynosi 12 centymetrów, zamontowane zostały również mocne tłoki sporządzone ze stali nierdzewnej. Wykończenie jest srebrne, sam zaś sprzęt wytworzono z solidnego mosiądzu w kolorze złotym. Grubość jego ścianek wynosi z kolei 0,50 milimetrów. To artykuł od znanego producenta, Adams Custom Brass, od lat mającego na rynku ugruntowaną pozycję.

Cieszące się ogromną popularnością trąbki to instrumenty, od których wiele osób zaczyna swoją niezwykłą przygodę z muzyką. Warto postawić na produkt dobrej jakości, dzięki któremu nie zniechęcisz się do dalszej nauki. Proponowany przez nas model jest wygodny i poręczny, co przekłada się na komfort muzyka w trakcie gry. Eleganckie wykończenie oraz solidne materiały sprawiają, że robi on wrażenie na wszystkich i na dodatek jest także doskonałą inwestycją na lata.

 • Materiał:: 

  Yellow brass

 • Czara głosowa:: 

  12.00 cm

 • Menzura:: 

  ML, 11.70 mm

 • Tłoki:: 

  stal nierdzewna

 • Receiver:: 

  stały

 • Wykończenie:: 

  Silver plated

 • Grubość ścianek:: 

  0.50 mm