Wczytuję dane...

Podstawą sukcesu każdego muzyka jest – oczywiście oprócz jego umiejętności – doskonale dobrany instrument. Dlatego warto wybrać proponowany przez nas saksofon sopranowy. To, co daje użytkownikowi sax sopran, to przede wszystkim wyjątkowy dźwięk, łagodny i delikatny. Idealnie nadaje się zarówno dla profesjonalnych wirtuozów, jak i dla osób dopiero przyswajających sobie zasady gry na tym modelu. Często jest wybierany na przykład przez członków szkolnej orkiestry.

Wyjątkowy saksofon sopranowy dla każdego

Oferowany przez nas sax sopran przeznaczony jest do tworzenia subtelnych tonów. Saxofon sopranowy charakteryzuje przede wszystkim skala sięgająca do wysokiego fis. Pozwala to na wydobywanie z niego delikatnych dźwięków, które doskonale brzmią zarówno solo, jak i w melodii odgrywanej przez kilkoro muzyków. Odznacza się także eleganckim wyglądem, wytwarzany jest bowiem z błyszczącego, solidnego mosiądzu, który wyróżnia  się długą żywotnością. Jego urok podkreśla także surowe wykończenie instrumentu bez dodatkowych zdobień na czarze.

Proponowany przez nas saksofon sopranowy wyposażono w wiele udogodnień, takich jak regulowana podpórka pod kciuk, włoskie skórzane poduszki z metalowymi rezonatorami oraz niemieckie sprężynki wykonane ze stali nierdzewnej. W komplecie z tak cennym instrumentem, jakim jest sax sopran, wysyłany jest także dopasowany futerał. Pozwala on na prawidłowe zabezpieczenie saksofonu sopranowego przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi czy uszkodzeniami. Doskonale nadaje się zarówno do transportu, jak i do codziennego przechowywania urządzenia.

 • Materiał:: 

  Brass

 • Skala: : 

  do wysokiego fis

 • Zdobienia:: 

  bez zdobień

 • Podpórka pod kciuk: : 

  metalowa, regulowana

 • Poduszki: : 

  skórzane z metalowymi rezonatorami, włoskie

 • Sprężynki: : 

  stal nierdzewna (Blue Steel, Rockwell hardness 56), niemieckie

 • Ustnik:: 

  LC Sax

 • Futerał: : 

  Canvas rectangular

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...