Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Neotech
Szelki do akordeonu (podstawowe, mega oraz deluxe)
- pasują do większości akordeonów
- paski z neoprenu umożliwiają kontrolę rozciągania, co daje nam dodatkowy komfort i oparcie
- wszystkie wersje szelek akordeonowych przyczepia się od góry konektorem taśmowym, a od dołu za pomocą łącznika Neo-Loop
- SZELKI DO AKORDEONU w wersji podstawowej są idealne dla małych i średnich akordeonów. Posiadają one poprzeczny pasek grzbietowy.
- SZELKI MEGA są przystosowane do podtrzymywania akordeonów o dużych rozmiarach i posiadają antypoślizgową powierzchnię.
- SZELKI DELUXE są idealne dla dużych instrumentów i posiadają w pełni regulowany pasek grzbietowy.

Wszystkie rodzaje szelek do akordeonu firmy Neotech składają się z dwóch pasków z neoprenu, które działają w naszym opatentowanym systemie kontroli rozciągania, dając zwiększoną wygodę i oparcie. Ten wyjątkowy system kontroli obciążenia w sposób efektywny rozprowadza ciężar instrumentu oraz pochłania energię ruchów ciała.
Paski przyczepia się z łatwością od góry instrumentu za pomocą taśmy ¾ cala, a od dołu przy użyciu niezawodnych i wygodnych łączników NEO-LOOP. Dodatkowe takie łączniki można nabyć oddzielnie (patrz str. 16). Szelki do akordeonów z naszych serii sprawiają, że akordeon nie jest już obciążeniem podczas gry, tylko źródłem radości!
Szelki w podstawowej wersji są idealne dla akordeonów o małych i średnich rozmiarach. Ochraniacze naramienne posiadają antypoślizgową powierzchnię i mierzą ok. 41,9 cm. Zwężają się on od 7,6 cm do 5,1 cm. Specjalny regulowany pasek grzbietowy również wchodzi w skład szelek. Można nim szybko połączyć oba paski (szybkozłącze) w celu uzyskania właściwej pozycji do grania.

Do cięższych akordeonów dobrze nadają się szelki MEGA, które posiadają dłuższy i szerszy ochraniacz grzbietowy. Jego wymiary to 7,6 cm szerokości oraz 53,31 cm długości. Powierzchnia antypoślizgowa tego ochraniacza sprawia, że mocno przylega on do grzbietu i ramion. Pasek grzbietowy nie jest więc potrzebny.

Szelki DELUXE również doskonale nadają się do ciężkich akordeonów, jeśli wykonawca preferuje szelki o nieco mniejszej rozciągliwości. Dostępne są w dwóch rozmiarach: regularny (wymiary ochraniacza 5,7 cm x 53,3 cm) oraz junior (5,1 cm x 33 cm).
Ich innowacyjność polega na połączeniu pianki (stanowiącej rdzeń), neoprenu i solidnej gumy. Są niezwykle unikalne w dotyku.
W pełni regulowany pasek grzbietowy, który można przesuwać w górę i w dół, jak również regulować w poprzek pleców, również świadczy o stylowości tego produktu. Dzięki niemu szelki DELUXE pasują i wyglądają, jak uszyte na miarę.