Wczytuję dane...

Każdy instrument potrzebuje swojej podpory. W naszej ofercie dostępny jest praktyczny i funkcjonalny stojak na saksofon altowy i tenorowy, w trakcie gry zachowasz więc prawidłową postawę ciała. To zapewnienie sobie prawdziwego komfortu podczas wszystkich występów. W naszym asortymencie znajduje się produkt znanej marki, jaką jest Konig & Meyer. Oferowany w sklepie stojak na saksofon tenorowy i altowy jest w kolorze czarnym, dzięki czemu ma elegancki i subtelny charakter. Połączenie stali oraz plastiku gwarantuje poczucie pewności oraz stabilności całego sprzętu.

Poręczne, składane stojaki na saksofon tenorowy lub altowy

Przedstawiamy naszym klientom regulowany i składany stojak na saksofon altowy i tenorowy. Każdy może dopasować go dokładnie do swoich potrzeb oraz do wymiarów danego instrumentu. Wykonany został z tworzywa sztucznego wzmocnionego, dlatego jest odporny na przykład na uszkodzenia mechaniczne. To także pewność dłuższej żywotności produktu. Jego elastyczne ramię wspiera dzwony różnej wielkości. Niewielka waga i rozmiar proponowanego artykułu sprawiają, że z powodzeniem zapakujesz go na wyjazd, a sam sprzęt nie będzie dla Ciebie obciążeniem.

Regulacja oraz możliwość składania to tylko jedne z wielu zalet prezentowanego produktu. Z tego powodu można go bowiem indywidualnie dopasować do konkretnego instrumentu, a także szybko i wygodnie złożyć, a następnie schować do futerału i bezproblemowo przetransportować. Wybierz solidne wsparcie w czasie gry, a będziesz się mógł bezproblemowo skupić na muzyce.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...