Wczytuję dane...

Seria SLIMLINE
- są opływowe i wąskie w formie, oferują wygodę i zabezpieczenie instrumentu
- zaawansowana technologicznie pianka z pamięcią kształtu, dostosowująca się do szyi i ramion. Materiał przeciwdrobnoustrojowy pozwalający na odparowanie wilgoci.
- posiadają kilka opcji mocowania, rozmiarów i wykończenia, dla uzyskania swojego własnego stylu
- są w pełni regulowane

Paski z rozszerzonej serii SLIMLINE STRAP charakteryzują się szerokością 5,1 cm. Dostępne są w kilku opcjach mocowania i rodzajach zastosowanych materiałów. Każdy odnajdzie pasek w idealnym dla siebie stylu. Oferujemy materiały o plecionej fakturze, skórę oraz textile-grille. W każdym z nich styl  łączy się z wygodą, jaką daje pianka z pamięcią kształtu. Dzięki niej pasek dopasowuje się komfortowo do Państwa szyi i ramion. Materiał przeciwdrobnoustrojowy łatwo odprowadza wilgoć, ciało pozostaje więc chłodne. Charakter i profil tych pasków adresowane są do wykonawców, którzy poszukują smukłej formy zewnętrznej o pewnej klasie.

Pasek SLIMLINE dostępny jest z pięcioma opcjami mocowania:

Standard (łączniki skórzane), Slimlock, Neo-Loop (dla banjo), Acoustic End Pin Jack oraz konektory Dobro.
- konektory standardowe wykonane są z grubej, wysokogatunkowej skóry
- slimlock to innowacyjny system, który dobrze mocuje pasek. Nie posiada on typowych cech konwencjonalnego konektora, takich jak znaczne rozmiary czy sztywność. Stalowy cam lock zaciska się wokół bolca w korpusie gitary, zaś dwu-częściowa konstrukcja ze skóry opakowuje i zabezpiecza system przy pomocy rzepa.To wyjątkowe zamocowanie jest niezwykle pewne, a zarazem elastyczne, nie niszczące powierzchni instrumentu oraz łatwe do rozłączenia.
- wersja Acoustic End Pin Jack korzysta z łącznika Slimlock, dostosowanego specjalnie do tego systemu. W związku z tym, otwarcie jest trochę większe, można więc wpiąć się bezpośrednio przez Slimlock. Dodatkowo oferuje ona dodatkową pętlę-przejściówkę, która łączy się ze Slimlockiem w górnej części paska i służy do zamocowania na główce gitary.
- konektory Neo-Loop (do banjo) łączą się z konektorami pętlowymi, które doczepione są do głównego paska za pomocą mocnych klamer odpinanych z boku. Dodatkowe konektory Neo-Loops  są do nabycia oddzielnie
- konektory Dobro składają się ze standardowego skórzanego łącznika zakładanego na bolec do paska oraz długiej pętli z nylonu dołączanej przy pomocy klamry, zakładanej na główkę instrumentu.

Pasek SLIMLINE STRAP oferowany jest w długości normalnej i ekstra. Jego stylizacja może być źródłem estetycznej przyjemności. Seria o fakturze plecionej proponuje żywe i radosne kolory, seria skórzana stosuje wysokogatunkową olejowaną skórę, natomiast seria tekstylna oferuje doskonałe materiały grille cloth, które na pewno będą Państwa faworytami.