Wczytuję dane...

Każdy instrument zasługuje na odpowiednią ochronę. Taką funkcję pełni na przykład futerał na trąbkę Yamaha. To doskonały sposób magazynowania i zabezpieczania przed zniszczeniem każdego sprzętu. Wyprodukowano go przy użyciu świetnej jakości wytrzymałego nylonu, który zapewnia idealną osłonę. Jest on bowiem odporny na niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak śnieg, deszcz czy wiatr, które mogłyby zaszkodzić ukrytym tam przedmiotom.

Solidne, pojemne i wytrzymałe futerały na trąbki

Proponowany przez nas futerał do trąbki Yamaha to wyjątkowo funkcjonalna torba. Jej poręczne wymiary powodują, że doskonale nadaje się do transportu i przechowywania instrumentów. Niewielka waga produktu oznacza, że nie jest on dodatkowym obciążeniem dla osoby noszącej go. Jest też sztywny i profilowany, dzięki czemu stanowi skuteczną ochronę dla rzeczy, które się w nim znajdują. Na uwagę zasługują także wzmocnione szwy. Eleganckie kolory – czarny i granatowy do wyboru – sprawiają, że będzie on pasował do wielu stylizacji, także w trakcie oficjalnych okazji czy występów.

Warto zwrócić także uwagę na inne zalety proponowanego futerału na trąbkę Yamaha. Przydatny jest na przykład przypinany pasek z metalowymi zaczepami. Dzięki nim możesz nosić go zarówno na ramieniu, jak i na plecach. W ten sposób zyskujesz swobodę, ponieważ masz wolne ręce. Torba wyposażona jest także w miejsce na ustnik i zewnętrzną kieszeń, mieści więc w sobie wiele niezbędnych przedmiotów, na przykład nuty, statyw czy przybory piśmiennicze.

 • Wysokość (cm):: 

  20,32

 • Szerokość (cm):: 

  55,88

 • Głębokość (cm):: 

  22,86

 • Waga (kg):: 

  2,27

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...