Wczytuję dane...

Szelki do gitary
- posiadają ochraniacze naramienne zawierające piankę z pamięcią kształtu, wzmocnione aluminium, umożliwiające indywidualne dopasowanie
- regulowany pasek w poprzek tułowia pasuje do większości rozmiarów ciała, mocowany jest za pomocą zatrzasków klamrowych
- posiadają uniwersalny rozmiar
- są w pełni regulowane

Szelki do gitary to innowacyjne rozwiązanie adresowane do muzyków, którzy mają nadwerężoną szyję i ramiona wskutek noszenia ciężkiego instrumentu. Posiadają one pasek przechodzący poprzecznie przez tułów, umieszczony u podstawy klatki piersiowej i mocowany klamrami zatrzaskowymi. Regulowana klamra jest doczepiana do bolców w korpusie instrumentu, a następnie łączy się z szelkami. Posiadają one 12 punktów regulacji, które pomagają uzyskać idealny balans podczas gry. Po skończonej grze wystarczy odczepić klamrę od szelek i pozostawić ją na gitarze. Szelki bez problemu mieszczą się w futerale.

Oba ochraniacze na ramiona wykonane są z komfortowej pianki z pamięcią kształtu, na konstrukcji aluminiowej, która zgina się wg kształtu Państwa ramion.
Długość szelek jest w pełni regulowana, w dowolnym momencie. Możecie więc Państwo dobrać najbardziej wygodną pozycję dla swojego instrumentu. Odkryjcie wyższy stopień komfortu z szelkami Guitar Support Harness firmy Neotech.