Wczytuję dane...

Nowe stroiki do saksofonu.

W 130 rocznicę swojego powstania firma Henri SELMER Paris daje o sobie znać i powraca do swoich korzeni: projektowania i produkcji stroików saksofonowych.

Tradycyjnie, do wyrobu stroików Henri SELMER Paris stosuje trzcinę pochodzącą z południa Francji. Firmę wyróżnia zastosowanie trzciny dziko rosnącej, która posiada gęstsze włókno i charakteryzuje się większą trwałością.
Zespół badawczo-rozwojowy firmy Henri SELMER Paris przez 3 pełne lata współpracował z najbardziej wymagającymi muzykami nad udoskonaleniem profilu stroika, który spełniłby potrzeby artystów uprawiających każdy gatunek muzyczny – od klasyki, poprzez jazz, do muzyki popularnej.
Lekkość wibracji, elastyczność, bogaty dźwięk oraz unikalne wyrównanie dźwięku we wszystkich rejestrach to cechy rozpoznawcze tego nowego stroika.

Precyzyjne maszyny gwarantują jakość i regularność przycięcia. Dzięki bardzo dokładnej kalibracji, muzycy odnajdą niejeden wspaniały stroik w każdym pudełku.

Na stroikach Henri Selmer widnieje nazwisko założyciela firmy, który był zarazem zawodowym klarnecistą. Stroiki są dostępne w wersji dla sopranu, altu i tenoru, o twardości od 2 do 4.

Aby ułatwić muzykom życie i być w zgodzie ze środowiskiem, stroiki sprzedaje się w opakowaniach po 6 sztuk wraz z etui zaprojektowanym przez Henri SELMER Paris, a wykonanym z biodegradowalnego plastiku. Praktyczne rozwiązanie na potrzeby każdego muzyka.

Firma stanowi punkt odniesienia w dziedzinie instrumentów dętych drewnianych. Obecnie prowadzi ona jeszcze bliższą współpracę z muzykami. Dzięki wszechstronności swoich projektów i procesu produkcji, Henri SELMER Paris wznosi na wyżyny nierozłączne trio: instrument, ustnik i stroik.

Ambasadorzy marki Henri SELMER
polecają jej stroiki saksofonowe:

Claude DELANGLE solista, profesor CNSM Paris:

Dzięki zestawowi stroik-ustnik Concept uzyskałem niezwykle jednorodne brzmienie i potężną odpowiedź. Strzał w dziesiątkę!”

Wayne SHORTER legenda jazzu

Nowe ustniki do saksofonu produkcji Henri Selmer posiadają wielowymiarową jakość, odpowiednią dla muzycznej narracji w XXI wieku i wykraczającą poza jego ramy.

Vincent DAVID solista, profesor Versailles CRR

Stroiki Henri Selmer dają wspaniałą kontrolę nad dźwiękiem, jakość brzmienia oraz łatwość gry. Ich elastyczność pozwala wydobyć szeroką gamę odcieni barwy, jaką chcę uzyskać."

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...