Wczytuję dane...

FUTERAŁ NA AKCESORIA 8 i 11 cali
- otwierany szeroko na zamek, zakładany na ramie, idealny do przechowywania, porządkowania i dla ochrony wszelkiego typu akcesoriów: od tabletów i odtwarzaczy MP3  po stroiki, metronomy, krótke kable, baterie i inne. Jeśli nie wiecie Państwo, gdzie można to wszystko trzymać, to futerał ten będzie jak znalazł.
- wyjmowane przegródki (5 w wersji 8-calowej i 7 w 11-calowej) pozwalają na wszechstronne zastosowanie i zabezpieczenie zawartości, według własnych potrzeb
- dwie kieszenie są doskonałym miejscem do przechowywania instrukcji, kart pamięci i innych potrzebnych akcesoriów, do których będziemy mieć szybki dostęp.

Futerał na akcesoria to doskonały sposób na pomieszczenie wszystkich potrzebnych dodatków, które zabieracie Państwo na występy. Od elektronicznych tunerów, kostek, kalafonii, ustników aż do... sami Państwo wiedzą czego. Wnętrze futerału można zaaranżować samemu, umieszczając ochronne przegródki w dowolnych miejscach, tak aby uzyskać kieszenie o właściwym rozmiarze. Dwie przejrzyste kieszenie na wieku futerału to doskonałe miejsce na takie akcesoria jak struny, tabele chwytów, plan prób itp. Futerał w rozmiarze 11 cali pomieści nawet iPad-a czy inny tablet. W futerale na akcesoria firmy Neotech przechowamy wiele rzeczy na raz, a zarazem pooddzielanych od siebie i zorganizowanych. Razem z nim utrzymamy schludność i porządek.